Prázdny
Prázdny

Nemecko

Prázdny

 

 

U. S. Steel Europe - Germany GmbH

Od roku 1994 dodávame výrobky zákazníkom z rozličných oblastí predaja ocele a kovopriemyslu v Nemecku a Švajčiarsku. Dodávame široké portfólio výrobkov, ktoré je tvorené plochými výrobkami v stave po valcovaní za tepla, za studena ako aj žiarovo pozinkované. Tieto vysoko kvalitné výrobky sú ponúkané v podobe širokých zvitkov, delených zvitkov a plechov nastrihaných na dĺžku (vyrobených dokonca na zákazku), podľa technických možností linky a v čo najspoľahlivejšom termíne dodania. 

Prostredníctvom nášho obchodného a administratívneho tímu v Düsseldorfe zaručujeme poskytnutie na zákazníka orientovaných a individuálnych služieb, spolu s technickými a obchodnými službami zo závodu Košice na Slovensku. 
V U. S. Steel dlhodobo veríme, že spokojnosť zákazníka patrí k našim individuálnym vlastným cieľom. To je dôvodom toho, prečo máme snahu – zakladajúcu sa na dlhodobých vzťahoch s našimi zákazníkmi, ktorí tvoria reťazec s tvorbou pridanej hodnoty a ich riadiacimi pracovníkmi - podporiť vás pri vašich dodávkach U. S. Steel vyvíja stratégie na splnenie vašich potrieb. Snažíme sa o vybudovanie lepších vzťahov s našimi zákazníkmi. Od začiatku výroby, až po včasné dodanie výrobkov k vám, vám môžeme zaručiť poskytnutie našich služieb, so zameraním na splnenie najvyšších noriem našich zákazníkov. 

U. S. Steel Europe – Germany GmbH sa teší na vašu požiadavku na predloženie ponuky.

K O N T A K T

U. S. STEEL EUROPE - GERMANY GMBH

KONTAKTUJTE NÁS OSOBNE

Radoslav Mikloš

U. S. Steel Europe - Germany GmbH
Theodorstraße 105
40472 Düsseldorf

Nemecko

    +49 152 537 249 77

    rmiklos@sk.uss.com

Ako môžeme pomôcť vašej firme rásť?

Pri záujme o spoluprácu nám neváhajte napísať správu. Budeme Vás obratom kontaktovať s konkrétnou ponukou.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...