Vyhľadávanie:

Kto si pozrie fontánu v „predpremiére“

Kto si pozrie fontánu v „predpremiére“

Rekonštrukcia spievajúcej fontány na Hlavnej ulici v Košiciach sa chýli k záveru. My sme sa v spolupráci s kolegami zo Správy mestskej zelene Košice rozhodli, že desiatim z vás dáme šancu pozrieť si fontánu „v akcii“ takpovediac v predpremiére.

Na budúcu stredu, 25. októbra sa tak pri fontáne stretneme s desiatimi vyžrebovanými, ktorými sú:

Libuša Nagyová, Pavol Haky, Vojtech Kovaľ, František Petalík, Jana Sýčová, Martin Puzder, Jaroslav Duľa, Alena Cifrová, Marek Sabol a Tomáš Plachetka.

O ich bezprostredných dojmoch sa potom určite dočítate na X App.

Ďalšie články

Nová vlna pomoci regiónu

Poznáme organizácie, ktoré získali podporu v rámci tohtoročného 19. ročníka grantového programu Spoločne pre región. Celkovou sumou 40 000 eur podporíme 11 projektov z Košického a Prešovského kraja.

Skontrolujte si, aby ste mohli darovať

Skontrolujte si elektronické doručenie Potvrdenia o zaplatení dane. Ak nemáte Dohodu o elektronickej komunikácii, vyzdvihnite si doklad osobne na mzdovej učtárni najneskôr do 24.4.2026.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...